Генератор азоту MAS-GN2

ГЕНЕРАТОР АЗОТУ

 

Компанія «МАС Сістемз» готова запропонувати генератори азоту, що серійно випускаються, а також адсорбційні установки, проектовані за індивідуальним технічним завданням замовника.

Генератори азоту MAS-GN2 , які працюють із використанням принципу адсорбційного поділу повітря, призначені для виробництва до 5000 нм³/год азоту. Максимальна чистота азоту – 99,9995%.

Генератори азоту та азотні установки можуть бути спроектовані для використання як у закритих приміщеннях, так і для експлуатації просто неба.

Азотні генератори виробництва компанії МАС Сsстемз використовуються на харчових, фармацевтичних, хімічних, металообробних, газонафтовидобувних підприємствах, системах азотного пожежогасіння та інших галузях промисловості.

Опитувальний лист

Адсорбційний генератор азоту PSA (Pressure swing adsorption) призначений для отримання газоподібного азоту з чистотою від 95% до 99,9995%. Економічно виправдані адсорбційні генератори азоту з продуктивністю до 5000 нормальних м3 на годину. Наші азотні установки використовуються на харчових, фармацевтичних, хімічних, металообробних, газонафтовидобувних підприємствах, в системах азотного пожежогасіння та інших галузях промисловості. Використання генераторів азоту дозволяє відмовитися від поставок зрідженого газу або азоту в балонах, а, як відомо, газ, що поставляється, є найдорожчим рішенням.

Виробництво азоту власними силами за допомогою адсорбційного генератора азоту дозволяє бути незалежним від зовнішніх факторів, таких як логістика, постачальники газів і т.д. При виробництві азоту на власному підприємстві за допомогою адсорбційного генератора азоту PSA споживач отримує газ очікуваної, стабільної чистоти за найнижчою ціною, порівняно з азотом, отриманим іншим способом. При своєчасному та регулярному сервісному обслуговуванні генераторів азоту та систем підготовки стисненого повітря наші установки з виробництва азоту працюють у режимі 24/7.

Генератори азоту та кисню від виробника МАС Сістемз

Принцип дії адсорбційних генераторів азоту ґрунтується на відділенні молекул кисню у спеціальному вуглецевому молекулярному ситі. PSA генератор азоту складається зазвичай із двох (або більше парних) колон у яких відбувається процес відділення азоту з повітря. Підготовлене (очищене і осушене) стиснене повітря при високому тиску надходить в одну з колон, де відбувається адсорбція кисню отримуючи на виході азот необхідної чистоти. Після закінчення певного періоду часу стиснене повітря надходить в іншу колону, в якій відбувається відділення азоту, а в першій колоні відбувається процес регенерації. З часом колони змінюються місцями і процес циклічно повторюється.

Загальні технічні характеристики адсорбційних генераторів азоту

Найменування параметрів Значення
Параметри азоту на виході із устновки
 • чистота азоту, %
90—99,9995
 • об’ємний вихід газової суміші, м³/ч*
до 5 000
 • тиск, атм
0—8
 • точка роси, °С
−55…−75
Температура навколишнього середовища
 • під час роботи, °С
+5…+40
 • під час зберігання, °С
−20…+50
Час виходу на робочий режим не більше, хв 30

* Продуктивність наведена до стандартних умов (t = 20 °C, P = 1 атм).

Модельный ряд генераторов азота

Переваги адсорбційних генераторів азоту:

 • Чистота азоту до 99,9995% у широкому діапазоні продуктивності;
 • Простота конструкції;
 • Термін експлуатації молекулярного сита становить від 6 років, при забезпеченні якісного очищення повітря від олії, що виноситься з повітряного компресора та осушенні стисненого повітря;
 • Недорогі експлуатаційні витрати на обслуговування установки;
 • Робота генератора азоту відбувається у автоматичному режимі.