Вуглецеве молекулярне сито (CMS)

 

Молекулярне сито CMS – матеріал, що складається з гранул розміром 1,8±0,2 мм, який використовується як адсорбент для газів, він широко використовується в генераторі азоту PSA (Pressure Swing Absorption) для отримання азоту чистоти 98% ~ 99,99% ((N2)) Вуглецеве молекулярне сито широко застосовується в нафтохімічній промисловості, в термообробці металу, в електронному виробництві та в харчовій промисловості.

CMS є ключовим елементом будь-якої установки PSA для азоту. Процес PSA забезпечує власні, незалежні постачання азоту при низьких витратах для обробки та зберігання продуктів, що швидко псуються, і напоїв, для термічної обробки металів, для обробки пластмас і волокон, для виробництва мікрочіпів та багатьох інших.

Прямі поставки молекулярного сито від виробника з Німеччини та Японії.

Вартість молекулярного сита залежить від типу сита, кількості та умов постачання. Для надання інформації щодо вартості продукту просимо Вас надіслати заявку на e-mail: info@nitrogen-generator.com.ua. Також бажано вказати будь-яку додаткову інформацію щодо Вашого процесу (тип установки, вимоги до очищення тощо). Постачання молекулярного сита проводиться в контейнерах по 40 кг або пластикових бочках по 137 кг.

Производство азота