Продукція і послуги

Продукція та послуги

ГЕНЕРАТОРИ АЗОТУ PSA

Адсорбційний генератор азоту PSA (Pressure swing adsorption) призначений для отримання газоподібного азоту з чистотою від 95% до 99,9995%.

Економічно виправдані адсорбційні генератори азоту з продуктивністю до 5000 нм3/год.

1

1

АЗОТНІ УСТАНОВКИ

Азотна установка, на відміну від генераторів азоту, що використовують стиснене повітря для виробництва азоту необхідної чистоти, дозволяє виробляти азот з атмосферного повітря.

Виконання азотних станцій може бути моноблочним, контейнерним чи стаціонарним.

1

1

МЕМБРАННІ ГЕНЕРАТОРИ АЗОТУ

Мембранні азотні генератори – газорозділювальні системи, які дозволяють отримувати газоподібний азот до 5000 м³/год із атмосферного повітря.

Компанія «МАС Сістемз» готова запропонувати Вам розробку індивідуального проекту та здійснити виробництво мембранних установок із заданими технічними характеристиками.

1

1

ГЕНЕРАТОРИ КИСНЮ

Генератори кисню та кисневі станції «МАС Сістемз» з технологією PSA- короткоциклової безнагрівної адсорбції.

Застосування повітророзділювальних адсорбційних кисневих установок дозволяє знизити витрати на кисень, що отримується, в кілька разів. Безумовною перевагою цих систем, крім економічної вигоди, є їхня простота в роботі та обслуговуванні, а також дуже висока їх надійність.

1

1

ПРОМИСЛОВІ ОСУШУВАЧІ СТИСНЕНОГО ПОВІТРЯ

На сьогоднішній день промисловість не може обійтися без застосування стисненого повітря.

Стиснене повітря є найбільш доступним і дешевим сировинним, а також енергетичним джерелом. Особливо широко стиснене повітря використовується у промисловості та у будівництві.

1

1

МОЛЕКУЛЯРНЕ СИТО CMS

CMS є ключовим елементом будь-якої установки PSA для азоту.

Молекулярне сито CMS – матеріал, що складається з гранул розміром 1,8±0,2 мм, який використовується як адсорбент для газів, він широко використовується в генераторі азоту PSA (Pressure Swing Absorption) для отримання азоту чистоти 98% ~ 99,99% ((N2).

1

1

АКТИВОВАНІ ВУГЛІ

CarboTech DGK — кокосове активоване вугілля, отримане зі шкаралупи кокосового горіха.

Призначений для видалення запахів, зниження вмісту розчинених органічних речовин та кольоровості у воді. Також використовується для видалення активного хлору та хлорорганіки. Гранули активованого вугілля, отримані зі шкаралупи кокосового горіха, мають високу щільність і міцність на механічне і динамічне стирання.

1

1

Замовити або поставити запитання про обладнання

Контакти