Сервісне обслуговування

Обслуговування та ремонт генераторів азоту та кисню, азотних та кисневих станцій

 

Установки виробництва азоту забезпечують промисловість економічно надійним виробництвом азоту широкого спектра чистоти. Генератори азоту позбавляють проблем, які виникають при купівлі азоту в балонах на підприємствах. При купівлі та встановленні генераторів азоту на підприємство відпадають проблеми, які виникають при експлуатації та зберіганні балонів з азотом.

Що стосується ремонту та технічного обслуговування даного обладнання, то варто зауважити, що це найбільш довгострокові установки, які забезпечують стабільну роботу, що є важливим етапом, що сприяє розвитку будь-якої промисловості.

ТОВ «МАС Сістемз» не тільки постачає установки з виробництва азоту, але також у нас є відділ сервісу, який здійснює роботи з підтримки та супроводу обладнання.

Проектування генераторів азоту та азотних станцій згідно з вимогами замовника (доступна чистота азота 95% ~ 99,999%). Проектування генераторів кисню та кисневих станцій (чистота кисню 90% - 95%). Наша компанія займається проектуванням, виробництвом та встановленням генераторів азоту та кисню, кисневих та азотних станцій.
Read more
Проста конструкція, повна автоматизація обладнання. Виробництво азоту та кисню в режимі 24/7 безпосередньо там, де він необхідний.
Read more
Перед відправкою генераторів азоту та кисню ми проводимо ретельне їх тестування протягом 72 годин. Як тільки обладнання виходить на необхідну продуктивність та значення чистоти азоту і кисню, лише тоді відвантажуємо обладнання.
Read more

Залишились питання? Зв'яжіться з нами

Зв'язатися