Мембранний генератор азоту

Мембранні азотні генератори

Мембранні азотні генератори – газорозподільні системи, які дозволяють отримувати газоподібний азот до 5000 м³/год із атмосферного повітря. Мембранні азотні генератори повністю автоматизовані системи, призначені для використання у закритих приміщеннях або у складі мобільної станції на відкритому просторі. Виділення азоту відбувається за рахунок різниці у швидкості проникнення компонентів газу через речовину мембрани. Чистота отримуваного азоту становить до 99,5%.

Мембранний генератор азоту MAS-GN2-M.Використання новітніх технологій, високоякісних комплектуючих від провідних світових виробників, сучасної інтелектуальної системи управління забезпечує виняткову надійність мембранного азотного генератора, гарантоване отримання заданих технічних параметрів та зручність використання.

Компанія «МАС Сістемз» готова запропонувати Вам розробку індивідуального проекту та здійснити виробництво мембранних систем із заданими технічними характеристиками.

1

Основні переваги мембранних генераторів:     

 • для виготовлення мембранного обладнання використовуються високоякісні комплектуючі виробництва ЄС, Японії, США;
 • висока продуктивність (мембранні установки дозволяють отримувати азот обсягом до 5 000 м³/ч);
 • широкий діапазон температури експлуатації (до 40С);
 • мінімальні вимоги до монтажу: мембранний модуль можна встановити на будь-якому виробничому об’єкті;
 • генератор азоту може працювати в цілодобовому режимі: ми випускаємо надійні та безпечні системи, що працюють безперебійно;
 • швидка окупність мембранного генератора азоту;
 • простота експлуатації: установки працюють в автоматичному режимі, не потрібний постійний контроль;
 • мала вага та габарити;
 • енергоефективність, низька вартість азоту;
 • швидкий запуск та зупинка системи;
 • низькі експлуатаційні витрати; великий ресурс роботи установки.
1

МЕМБРАННА ТЕХНОЛОГІЯ ГАЗОРОЗДІЛЕННЯ

Принцип розподілу газів                                                                                                                       

Принцип мембранної технології газоподілу заснований на різниці швидкості проникнення компонентів газу через речовину мембрани. Рушійною силою розподілу газів є різниця парціальних тисків на різних сторонах мембрани. Сучасна газорозділювальна мембрана, що використовується компанією «МАС Сістемз», є половолоконною мембраною останнього покоління. Половолоконна мембрана складається з пористого полімерного волокна з нанесеним на його зовнішню поверхню газорозділювальним шаром.

Мембранний модуль Конструктивно половолоконна мембрана компонується у вигляді циліндричного картриджа, який є котушкою з намотаним на неї особливим чином полімерним волокном. Газовий потік під тиском подається на мембранне волокно. Через різні парціальні тиски на зовнішній і внутрішній поверхнях мембрани відбувається поділ газового потоку. Азот, що є продуктовим газом, погано проникає через речовину мембрани і виходить через один із патрубків практично без втрати тиску. Робота промислових азотних систем на базі мембранної технології з подачею повітря всередину волокон влаштована наступним чином: стиснене повітря з виходу компресора направляється в систему повітропідготовки для очищення від механічних домішок, краплинної вологи і масла.

Підготовлене повітря надходить на електронагрівач для забезпечення оптимальної температури в процесі поділу в мембранних модулях. Нагріте до необхідної температури повітря подається в мембранні газорозділювальні модулі, що виробляють з нього газоподібний азот. Стиснене повітря, що надходить через вхідний штуцер кожного мембранного модуля всередину нього, рухається далі всередині порожнистих волокон, частково проникаючи через них і збагачуючись киснем і парами води. Збираючись у міжволоконному просторі, проникле, збагачене киснем повітря, виводиться з нього через бічний штуцер кожного модуля в атмосферу. Інша, не проникла частина повітря, у міру руху всередині волокон збагачується азотом і виводиться через вихідний штуцер з іншого боку кожного мембранного модуля споживачеві. У разі необхідності тиск азоту, виробленого мембранною установкою, може бути збільшено за допомогою дотискаючого компресора.